حمل و تحویل کالا

حمل و تحویل کالا                                                                                   

 

حمل کلیه سفارشات توسط پست جمهوری اسلامی به روش سفارشی ورایگان به کل کشور صورت می پذیرد . برای هر محموله شماره رهگیری منحصر بفردی توسط شرکت پست صادر می گردد که این شماره رهگیری به اطلاع شما خواهد رسید . شما میتوانید برای رهگیری محموله های خود از لینک زیر استفاده نمائید .

 

https://tracking.post.ir

 

مدت زمان تحویل محموله ها برای شهرستان ها بین 4 تا 6 روز کاری بدون احتساب تعطیلات رسمی و برای تهران نیز بین 48 تا 72 ساعت بدون احتساب تعطیلات رسمی از تاریخ واریز وجه و صدور فاکتور می باشد .

قابل ذکر است در روزهای عادی , سفارش طبق فوق ارسال می شود اما در شرایط ویژه مانند جشنواره ها یا روز های شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، بر حسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد طبق رویه های فوق صورت نگیرد .

مکان تحویل کالا آدرسی است که مشتری محترم در حین ثبت سفارش در وب سایت فروشگاه اینترنتی ناسیونال ایران درج مینماید و شرکت آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی الصاق خواهد نمود و آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست .

ساعت تحویل محموله ها بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود .

شرکت ناسیونال ایران هیچ کنترلی به مدت زمان ارسال و ساعت تحویل محموله های ارسالی ندارد و فقط می تواند پیشنهاد شما در خصوص ساعت مناسب دریافت را در کنار آدرس محل تحویل اضافه نماید .

رنگ محصولات سفارش شده ( درج شده در سفارش ) مبنای ارسال سفارش توسط شرکت است .

کالاها بر مبنای استاندارد بسته بندی شرکت که با شرکت پست هماهنگ شده انجام می شود و متاسفانه نه تغییر این بسته بندی در حال حاضر از جمله کادوپیچ نمودن برای شرکت مقدور نیست .