شرایط برگشت کالا

شرایط برگشت کالا                                                                                  

1 – خریدار می تواند طی هفت روز پس از سفارش و پرداخت وجه کالا و در صورتی که کالا ارسال نشده باشد با تماس تلفنی , تکمیل فرم تماس و ارائه درخواست فروشگاه یا ارسال ایمیل , بدون پرداخت هزینه اقدام به لغو سفارش و استرداد وجه واریز شده بنماید .

 

2 – در صورتی که کالا توسط فروشنده به پست یا حمل کننده تحویل شده باشد و کالا باز نشده ( آکبند ) باشد وجه واریز شده پس از کسر هزینه های حمل ( ارسال و برگشت ) و مالیات بر ارزش افزوده به خریدار مستردد می گردد . لازم به ذکر است که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا , از جمله بسته بندی امکان استفاده از این خدمت را از بین خواهد برد .

3 - اگر در اثر حمل و نقل , آسیب دیدگی ایجاد شده باشد , آسیب دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا , به اطلاع ما رسانده شود , بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت پست است و این شرکت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش در خصوص جبران خسارت اقدام مقتضی را معمول می دارد . در صورتی که آسیب در لحظه تحویل کالا قابل مشاهده باشد , مشتری می تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت بازگردانده شود .